Návrh projektu do programu ASIA INVEST

May 25, 2007

Připravili jsme návrh projektu pro podporu českých dodavatelů zemědělských technologií a mongolských zemědělských farem. Cílem projektu je umožnit českým dodavatelům proniknout do Mongolska a Číny. Dále pak umožnit mongolským farmářům (pastevcům) vyrábět mléčné výrobky, které se nyní musí do Mongolska dovážet.

Projekt se jmenuje MATCH MAKING SMALL AND MEDIUM MONGOLIAN LIVESTOCK FARMS TO EU SUPPLIERS & EU EXPORT CREDIT FACILITIES a s jeho základními rysy se můžete seznámit zde. Pokud máte zájem o detailnější informace, kontaktujte nás.

Setkání starostů Prahy a Ulánbátaru

Feb 10, 2007

Na pozvání ČEMOK a Městké části Praha 1 přijela ve dnech 10.- 16. února 2007 paní TUNGALAG Tsogt, predsedkyně městké části Cingeltej duureg hlavního města Mongolska, Ulánbátaru, na oficiální návštěvu Prahy.

                  

Program zajišťoval viceprezident ČEMOK:

  • První den paní předsedkyně navštívila sídlo ČEMOK, Spalovnu Malešice a Motolskou nemocnici.
  • Druhý den navštívila Technickou Univerzitu v Liberci, mongolské pracovníky zaměstnané ve firmě SPM-Liberec a Budhistický klášter RABTEN Choirdarling.
  • Třetí den byla oficiálně přijata starostou Prahy 1 Petrem HEJMOU, dále pak ČEMOK a Praha 1 uspořádali přátelské setkání s velvyslancem Mongolska v ČR panem Enkhturem Ochirem a s českými podnikateli.

2009   2008   2007   2006   2005   2004