Návštěva mongolského ministra nerostných zdrojů a energetiky v ČR

January 9, 2012

Během své oficiální návštěvy v České republice si mongolský ministr pan Dashdorj Zorigt prohlédl spalovnu v Malešicích a navštívil Česko-mongolskou obchodní komoru v Praze.

   

„INVESTIČNÍ FÓRUM MONGOLSKA“ v Ulánbátaru

April 9, 2009

Zástupci komory se zúčastnili Investičního fóra Mongolska. Členem delegace byla i novinářka Alexandra Mostýn, která připravovala speciální číslo časopisu Exportér věnované Mongolsku.

Většinu článků převzal server Businessinfo.

    

Návštěva velvyslance v ČEMOK

March 17, 2009

Návštěva mimořádného a plnomocného velvyslance Mongolska v Česko-mongolské obchodní komoře. Jeho excelence velvyslance pana Enkhture Ochira doprovázeli zástupci Hospodářské komory České republiky. Navštívili také prostory firmy Richter- Frenzel, s.r.o.

    

ČESKO-ASIJSKÉ FÓRUM

March 2, 2009

Česko-asijské fórum se konalo v Praze pod záštitou Předsedy vlády České republiky pana Mirka Topolánka, Hospodářské komory České republiky a primátora hlavního města Prahy. Účastnili se zde mj., Mimořádný a zplnomocněný velvyslanec Mongolska pan Ochir ENKHTUR, ředitel Mongolské vládní agentury pro zahraniční investice a zahraniční obchod pan Baasankhuu Ganzorig a Víceprezident Česko-mongolské obchodní komory pan Dashdavaa Jargalsaikhan.

    

Pan ředitel B.Ganzorig na tomto fóru přednesl prezentaci „Přímé zahraniční investice v Mongolsku a Světová ekonomická krize“. Byly zde také zmíněny dobře fungující české firmy v Mongolsku: Zat, a.s., Unigeo a.s., Geotest a.s., Ingool zoloot, s.r.o., Hospimed, s.r.o., Richter- Frenzel, s.r.o. a Alphacon, s.r.o..

Uurttour, Ltd. na výstavě Holiday World

February 5, 2009

Ve dnech 5.-8. února 2009 proběhl veletrh Holiday World 2009 v Praze. Náš mongolský člen firma Uurttour, Ltd - mongolská cestovní kancelář poslal svého zástupce, aby prozkoumal možnosti spolupráce s českými cestovními kancelářemi a připravil účast své firmy na tomto veletrhu roce 2010.

2012   2009   2008   2007   2006   2005   2004